02:21:17 / 27.05.2020 
Uyuşturucu satıcıları mahalleliyi vurdu   |   Vali Demirtaş'tan çiftçilere 'geçmiş olsun'   |   Çukurova'da biçerdöver, kırsalda orak   |   Tufanbeyli’de fasulye soğuktan kurudu   |   Vali Demirtaş: Başarı hepimize ait   |   Rüzgar buğdaya zarar verdi   |   Nargile kutusundan uyuşturucu çıktı   |   Uyuşturucu tacirleri kaçamadı   |   Engelli adam evinde ölü bulundu   |   Polisten palyaçolu, pamuk şekerli bayram   |  
ANA SAYFA
   Adanahaber Özel
   Adana Güncel
   Ulusal Gündem
   Bölge Haberleri
   Ekonomi
   Dünya
   Siyaset
   Spor
   Sağlık
   Polemik
   Eğitim
   Bilim - Teknoloji
   Dini Hayat
   Kültür & Sanat
   Medya - Makale
   Künye
   Adana Tarihçesi
   Linkler
   Adana Protokol
   Video Galeri
Foto Galeri
Arşiv Arama
Tüm Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Dolmuşta feci ölüm
Durak'tan Bahçeli'ye sert serzeniş!
Erdoğan, Adanalılara seslendi
İşte Adana'nın milletvekilleri
MHP'nin adayı yeniden Sözlü
CHP - İYİ Parti ortak adayı Durak mı?
Adana'da evleri su bastı
MHP yeni adaylarını açıkladı
Ak Parti Adana adaylarını açıkladı
Ehliyet yenileme ne zaman bitiyor?
 ÇOK YORUMLANAN
MHP'nin adayı yeniden Sözlü
CHP'nin Büyükşehir adayı Karalar
MHP yeni adaylarını açıkladı
Ak Parti Adana adaylarını açıkladı
CHP - İYİ Parti ortak adayı Durak mı?
İşçiye maaş yok festivale para çok
Başkan Sözlü'den adaylık açıklaması
AK Parti’den büyükşehir için 8 aday adayı
Durak'tan Bahçeli'ye sert serzeniş!
ASKİ'de işten çıkartmalar tartışılıyor

EMAİL ADRESİNİZ

Google
Web adanahaber
BAHÇELİ ADANA'DA PARTİLİLERE SESLENDİ
09.02.2019

MHP'nin 50. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Devlet Bahçeli, Adana'daki etkinliklere katıldı. Partililere hitap etti.
MHP'nin 50. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Atatürk Parkı'nda çelenk sunuldu
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) kuruluşunun 50. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Atatürk Parkı'nda bulunan anıta çelenk sunumunda bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin kuruluşunun 50. yıldönümü kapsamında düzenlenen etkinlikte, Seyhan ilçesinde bulunan Atatürk Parkı'ndaki anıta çelenk sunarak saygı duruşunda bulunuldu. Çelenk sunumuna Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü, MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy ve çok sayıda partili katıldı.

Bahçeli, MHP'nin 50. yıl sergisini gezdi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin kuruluşunun 50. yıldönümü dolayısıyla açılışı gerçekleştirilen "1969'dan Günümüze MHP" sergisini gezdi.

MHP'nin kuruluşunun 50. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir dizi programa katılmak için geldiği Adana'da dün açılan "1969'dan Günümüze MHP" adlı sergiyi gezdi.

Bahçeli'nin sergiyi gezdiği esnada 50 yıl önce dönemin MHP Genel Başkanı Alparslan Türkeş'e çiçek takdim eden Selver Gedikbaş, MHP'nin 50. kuruluş yıldönümünde de Bahçeli'ye çiçek verdi. Ayrıca Bahçeli'ye Çanakkale'de tamamı Adanalılardan oluşan 47. ve 48. Alayların savaştığı Adana Bayırı olarak da bilinen mevkisiden getirilen tarihi tüfek de hediye edildi.

MHP'nin 50 yıllık siyasi hayatındaki seçim afişleri, fotoğraflar ve objelerin sergilendiği sergiyi gezen Bahçeli, TÜYAP Çukurova Fuar Alanı'nda gerçekleştirilen 50. kuruluş yılı kutlama programına katılmak için Adnan Menderes Spor Salonu'ndan ayrıldı.

MHP Lideri Bahçeli: "Türkiye’nin bekası için mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz" 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini Ankara’dan Adana’ya gelirken, telefonla aradığını belirterek, "Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin ismini Alparslan Türkeş Üniversitesi olarak belirlemeyi düşündüklerini söyledi. Partimizin 50. kuruluş yıldönümünde böylesine heyecan verici bir düşünce, MHP mensuplarını ve dava arkadaşlarımızı memnun etmiştir" dedi. Bahçeli, Türkiye’nin bekası için mücadeleden vazgeçmeyeceklerini de belirtti.
MHP'nin kuruluşunun 50. yıl dönümü sebebiyle çeşitli programa katılmak üzere Adana’ya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TÜYAP Çukurova Fuar Alanı’nda düzenlenen kutlama etkinliklerine katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, MHP’nin 50 yıllık siyasi hayatını anlatan film gösterimiyle devam etti.

Programda konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin 9 Şubat 2019 tarihindeki 50’nci kuruluş yıldönümü kutlamalarına katılmak maksadıyla Ankara’dan Adana’ya yola çıktığında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sivas'tan kendisini telefonla aradığını belirterek, "Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin ismini Alparslan Türkeş Üniversitesi olarak belirlemeyi düşündüklerini söyledi. Partimizin 50. Kuruluş yıldönümünde böylesine heyecan verici bir düşünce, MHP mensuplarını ve dava arkadaşlarımızı memnun etmiştir. Cumhurbaşkanımızın böyle bir düşünce ve tasarrufu, müstesna ve muazzez bir armağan olmuştur" dedi.

"Üç hilali başının üzerinde taşıyan kardeşlerimize teşekkür ediyorum"
Milliyetçi hareketin, Adana’dan yürüyen, Ankara’da yükselen bir kahramanlık öyküsü olduğunu ifade eden Bahçeli, "Bizimkisi beka diye yazılan, birlik ve kardeşlik diye anılan bir ruhtur. Gözünü kızıl elmaya çeviren, gönlünü turana adayan, Türklüğün gururunu, İslam’ın ahlakıyla birleştiren bir ülküdür. 1996’dan sonra yine aynı yerde, aynı çizgideyiz. Dile kolay, bir ülkünün peşinde 50 yıl geçti. Kopan takvim yaprakları sarardı, yıllar yılları kovaladı, ömürler su gibi akıp gitti. Tarih 1969’un 9 Şubatıydı. Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi’nin olağanüstü kongresi, Adana’da toplanmıştı. Bir karar verilecekti. Merhum başbuğumuz Alparslan Türkeş, 50 yıl evvel bugün, Türkiye’nin şanlı geleceği için yeni bir çağı bildiriyordu. Ne mutlu ki 9 Şubat 1969’da partimizin ismi Milliyetçi Hareket Partisi oldu. Amblemlerimiz ‘Üç Hilalin’ mührüyle buluştu. Bu vesileyle 50 yıllık onurlu bir mücadelede ‘Üç Hilali’ başının üzerinde taşıyan her kardeşime içtenlikle teşekkür ediyorum" diye konuştu.

On yıllardır daha güçlü bir Türkiye’nin hasreti çekildiğini ve her zaman zora talip olduklarını ifade eden Bahçeli, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Her zaman zorbalara kafa tuttuk. Karanlık gecelere ışık olmak için katran emellere su olmak için 50 yıl mücadele ettik. 50 yıl duadır, duruştur, dirayettir. 50 yıl vatan sevgisinin kefili, millete mensubiyetin kazancı, devlete muhabbetin kalbidir. Türkiye’nin varoluşuna aşkla bağlandık. Kimi zaman görünmedik kimi zaman gösterilmedik, kimi zaman da görmezden gelindik. Haksızlarla boğuştuk, yılmadık. İftiralarla boğaz boğaza geldik yıkılmadık. Sonu gelmez tahriklerle tükenmeyen komplolarla yolumuzu kesmek istediler, yeni bir yol açtık. İhanete uğradık inmedik, hançer yedik düşmedik, şehit olduk ölmedik. Sabrettik, öfkemizi yüreklerimizin mahzenlerine kilitledik. Değişimin yönü, hız ve boyutu dengeli olmak durumundadır. Dikkat edilmesi gereken püf nokta budur. Bununla birlikte kompleks duygular ve özenti psikolojisi kapsamında özden kopuşlar yaşanabilir. MHP, 50 yılda başkalaşmadan değişmeyi, özünden kopmamayı, gelişmeyi başarmıştır. Nice siyasi partiler ülkemizden gelip geçti. MHP, dünyayı Türk-İslam kavrayışıyla sürekli yenilenmeyle ayakta tutabilmiştir. Darbeler yaşanmış, demokrasi kepenk indirmiş, partiler teker teker kapanmıştı. Zaman olmuş sadece ülküdaşlar değil davamız yargılanmıştı. Bütün bu dönemlerde yine de bir ülkünün peşinde koşan dava büyüklerimiz ve arkadaşlarımız teslim olmamıştı. Bugün de kan, aynı kandır. Fıtrat ve fikir değişmemiş, tıpa tıp aynı noktada düğümlenmiştir. Kök aynıysa, köken korunuyorsa değişimden kaygılanmaya gerek yoktur. Tarihimizle kavgalı, milletimizle mesafeli sözde aydınlar, Türkiye’nin kuyusunu kazmakla meşgul olan köksüzlerdir. Onlar değişim çığlığı atarken biz, 50 yıldır bu korkaklarla ters düştük. Biz kovaladık bunlar kaçtı. Kaçtıkları yerde tuzak kurdular, saklandıkları delikte hep kalleşliğin kıvılcımını saçtılar. Bu mücadeleden vazgeçmeyeceğiz. Hainin satılmışın hesabını eninde sorunda göreceğiz."

"31 Mart Yerel Seçimleri bir beka imtihanıdır"
31 Mart Yerel Seçimleri’ni bir beka imtihanı olarak gördüklerini dile getiren Bahçeli, muhalefetin AK Parti’nin arka bahçesi ve bekçisi çıkışlarına yönelik şunları söyledi:
"Birlik varsa düzen vardır. Birlik varsa istiklal, beka, istikrar vardır. Milli beka olduğu için Türk devlet felsefesi yaşamış, asırları aşmıştır. İsimler farklı olabilir fakat ruh, kök, cevher, millet, devlet aynıdır. Akıllarınca bizle alay edip aşağılamaya çalışıyorlar. Ancak battıkça batıyorlar. Bekçilik şerefli bir görevdir. Sabırla beklemek, sebatla nöbet tutmak, onurların en büyüğüdür. Türkiye’nin bekası için bekçi olmaya hazırız. Türk milletinin varlığı için gereken bekçilikse bize düşeni seve seve yaparız. 15 Temmuz darbe girişimine tiyatro diyen ajanlarla muhatap değiliz. Bizler, kalpleri imanla çarpan vatan bekçileriyiz. 1918’in Kasım ayında parmağıyla işaret ederek, ‘Geldikleri gibi giderler’ diyen Mustafa Kemal Atatürk’ün mirası Cumhuriyet Halk Partisi’ni yiye yiye kuşa çeviren Kemal Kılıçdaroğlu, bela mıdır, yoksa bir siyaset enkazı mıdır? Bunlar utançları daha sonra unutkanlığa dönen gafillerdir. Beka sorunu değil, zeka sorunu olduğunu söyleyen hakikat katilleridir. 15 Temmuz’da dehşet verici bir gece yaşamıştır. FETÖ iblisi silaha davranmış, bombaları kuşanmış, işgale teşebbüs etmiştir. Milli bekamız, ağır bir saldırıya maruz kalmıştır. Anadolu karanlığa gömülecek, Türk milleti birbirine düşecekti. Ama biz tarih şuuruyla hareket ettik. Milli sorumluluğumuzun gereği neyse onu yaptık. 7 Ağustos Yeni Kapı Mitingi’nin de çatısı, beka kavgasıydı."

Bahçeli, İYİ Parti'ye yüklendi
1 Kasım 2015 Seçimleri’nin ardından başlarına gelmeyen kalmadığını, MHP’yi bitirmek için her şeyin yapıldığını belirten Bahçeli, İYİ Parti’ye de yüklenerek, "Pensilvanyalı kardinal ve Trump, Türkiye’nin zaaf anını kolluyordu. İş başa düştü. Cumhur İttifakı da işte bu şekilde doğdu. Türk milleti, 16 Nisan Referandumu’nda yeni bir sayfa açtı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, milletin iradesiyle kabul gördü. 24 Haziran Seçimleri’yle Türkiye, yeni bir hükümet sistemine resmen geçmiş oldu. 1 Kasım 2015 Seçimleri’nden sonra başlayan hain akın, 24 Haziran Seçimleri’nde zirveye çıktı. Partimize olmadık saldırılar yapıldı. Adeta siyasi bir lince uğradık. Kötüden iyi çıkartmak için tezgah kuruldu. Paradigma değişikliği parolasıyla duyguları istismar edilen arkadaşlarımızdan imzalar toplandı. İhtilal yapacağız diyerek, tarlalarda toplanıp siyası şovlar yapıldı. Tam bir imha operasyonuydu. MHP’yi tellere asmak, yok etmek için korsan kurultaylardan, siyasi kundakçılığa kadar her şey yaşandı. Geldiğimiz bugünkü aşamada ise İYİ Parti, önce HDP’ye ulaştı, CHP’ye dolandı, Pensilvanya’ya çoktan ulaştı. İYİ Parti’nin Genel Başkanı, 12 Eylül Mahkemeleri’nde inim inim inleyen dava arkadaşlarımıza idam kararı çıkartan Nurettin Soyer’in oğlunu, destekleyeceklerini ilan etti. O günlerde yargılanan dava arkadaşlarımızın ailelerinin sabıka kayıtları, haksız ve hayasız şekilde sakıncalı gösterildi. Ne öğretmen olabildiler, ne hakim ne de savcı. Hani babadan oğula suç geçmiyordu? Ey zalimler, size gelince geçmeyen, bize gelince kurşun gibi deldi de geçti" dedi.

"Babasıyla gurur duyan Tunç Soyer'e rıza göstermemizi beklemeyin"
Eleştiri oklarını İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelten Bahçeli, babasıyla gurur duyduğunu söyleyen Tunç Soyer ismine rıza göstermeyeceklerini belirterek, "Ülkücülük ağabeyden kardeşe geçerken sorun olmuyor da suç babadan oğula geçerken mi sorun oluyor? Akıl tutulması değil mi bu? Suçun babadan oğula geçip geçmediğini, 12 Eylül Mahkemeleri’nden sonra işkenceye uğrayan, elektrikler verilen kahramanlarımıza sorsunlar. Nurettin Soyer’in işkencesinde şehit düşen Bekir Bağ’a sorsunlar. Zalim kimmiş, cani kimmiş, gaddar kimmiş ibreti alem için öğrensinler. Zulüm savcısı Nurettin Soyer’in, aralarında başbuğumuzun da olduğu davada idam cezası isterken hiç mi dudağı titremedi? Biz yıllarca ses çıkarmadık. Devlet de bizim, ordu da bizim dedik. Ama babasıyla gurur duyan Tunç Soyer ismine rıza göstermemizin kimse beklemesin" diye konuştu.

Millet İttifakı’nın terörle anlaşma yaptığını belirten Bahçeli, "CHP, HDP, İYİ Parti, ÖDP ile PKK ve FETÖ ittifakı netleşmiştir. Zilletin taşları iyice yerli yerine oturmuştur. Kılıçdaroğlu’nun tükenişine ise çok az kalmıştır. Yara kaşımaktan bahsedenler saptırmasın. Bizim derdimiz, 12 Eylül öncesi cunta mahkemelerindeki haksızlıkları ve bunların faillerini afişe etmektir. Babasıyla gurur duyan Tunç Soyer’e herkesin söyleyecek sözü vardır. Biz, milletimize zehir yedirmeye çalışanların huzurlarını kaçırıyoruz" dedi.

"Aramızdan ayrılmış ama pişmanlık duyan kardeşlerimle helalleşmeye hazırız"
MHP’nin kuruluşunun 50. yılı münasebetiyle, gözü ‘Üç Hilalde’ kalan, aralarından ayrılan herkesle helalleşmeye hazır olduklarını ifade eden Bahçeli, "Aramızdan bir vesileyle kopmuş, hata yaptıklarını düşünen, pişmanlık yaşayan, yuvasının özlemini çeken ülkücü her kardeşimle, dava arkadaşımla helalleşmeye hazırım. Onlara sadece kapımızı değil, gönlümüzü de açıyorum. 18 bin 262 günde herhangi bir sebepten dolayı küsen, kızan, kırılan kardeşlerime de kavuşmak için vazgeçilmez bir yeminle, 50 yıllık emanetin hepimize yeteceğini söylemek istiyorum. Gelin belayla daha fazla ortak olmayın. Milli bekamızın mücadelesine katılın. El birliği, güç birliği, ülkü birliği yapalım. Ne kadar terör sevici varsa yakalarından tutalım. Türkiye’ye sahip çıkalım. Türkiye içte ve dışta büyük bir tehdidin kapanında, siyasi, sosyal ve ekonomik çembere alınmış durumda. Bırakın, Kılıçdaroğlu tüm Vandalların izinden yürüsün. Biz Türk milleti için her türlü fedakarlığa hazırız" ifadelerini kaydetti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, nice 50 yıllara ulaşmak için yine Adana’dan yola koyulacaklarını, hevesle, imanla, akılla ve yürekle başaracaklarını belirterek, partililerin 50. yıldönümünü tebrik ederek sözlerine son verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 50. kuruluş yıldönümü kutlamalarına AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Adana Milletvekillerinin yanı sıra MHP’nin il ve ilçe teşkilatları ile çok sayıda partili katıldı.
Bu haber 2858 kez okunmuştur.
Arkadaşıma Gönder
Yorum Ekle
Yazdır

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ADANAHABER veya adanahaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nadir tarafından 12.02.2019 07:36:33 tarihinde yazılmış
MHP ye KASET ile şekil verilmektedir. Dün ne ise bugün öyledir. Demirelin söylediği gibi dün dündür bugün bugündür.. Değişen sadece olayın kahramanlarıdır. ZİHNİYET aynıdır. Siyonizm devam ettiği sürece MHP iktidarın DOĞAL ortağıdır. İster aleyhinde görüntü versin isterse ittifakın mihenk taşı olsun. KURGU BUDUR. MHP ye biçilen ROL budur.. Geçmişe bakın GELECEĞİ görürsünüz. Sözüm MHP ye midesinden bağlı olanlara değildir. Onlar için HERYOL MEŞRUDUR.

Kadir tarafından 11.02.2019 01:40:23 tarihinde yazılmış
Habur da karşılayanlar İmralı’da görüşenler şimdi Bahçeli’nin ortağı olmuş

Yılmaz Öztürkmen tarafından 10.02.2019 23:54:39 tarihinde yazılmış
Ak Parti'ye oy verirse " Benim Kürt kardeşlerim " Başka partiye oy verirse Hedepe eşittir Pekaka. Hadi ordan köylü kurnazı.

Öz mhp li tarafından 10.02.2019 22:08:35 tarihinde yazılmış
Akp.e. mhp den elini çekerse veya yarin birgün akp e mhp lilerle yolunu ayırırsa bu mhp li lerin hali ne.olur.acaba. Yol yakın ken iyi partiye geçin.parçalan mayın.bahçeli yi de bırakın ona sarayda bekçilk verirler.

hayri tarafından 10.02.2019 20:04:20 tarihinde yazılmış
mhp nin müdürü akp adayına oy verecek... bu ayıp size yeter !

Mehmet Öztürk tarafından 10.02.2019 11:54:20 tarihinde yazılmış
Rahmetli Türkeş hapisten çıktıktan sonra Adana'ya geldiğinde 200 kişi karşılamıştık.İle geldiğimizde 39 kişi var ide içeride.Ben söz alarak Fetullah Gülen'in tıp fakültesi öğrencilerine el attığını kayıt yaptırırken adreslerini,telefonlarını aldırttığını,yatacak ev vereceklerini söylüyorlardı.Bu durumu rahmetli Türkeş'e söyledim."Bahçeli not al" dedi.Not alındı ama tedbir alınmadı.15 temmuzun olacağı tahmin edilmese bile ülkeye hakim olacakları kendini gösteriyordu.Her ülkücü tek başına bir değerdir.Sn.Bahçelinin teşkilatının seçtiği 780 delege kurultay istemiştir.Bir çok delegede görevde bulunduğundan veya oğlu kızı belediyede bulunduğundan imza vermekten çekinmişti.O kongre genel merkez kararı ile yapılsa idi bugün Sn.Bahçeli yoktu.780 delegenin imzası ile başka bir yerde yapılan kongre bir kişinin itirazı ile(bugün Ordu milletvekilidir) iptal edildi.Ülkemizin beka meselesi Kurtuluş Savaşi ile bertaraf edilmiştir.Eğer bir daha beka meselesi önümüze gelecekse bu iyi idare edilmediğimiz sonucunda doğabilecektir.19 sene Sn.Bahçeli'nin bir dediğini iki etmedik.Bize yanlış ta gelse "bir bildiği var dedik.Sabrettik,bekledik.Bazı arkadaşlarımla kavga ettim.Bugün dahi konuşmadıklarım var.Ama sonunda hep hüsrana uğradık.İttifaklarla yürümek zorunda isek kimlerin kararı sonucunda olduğunu gerçek ülkücülerin düşünmesini istiyorum.

Türkiye Bumudur? tarafından 09.02.2019 23:59:45 tarihinde yazılmış
%52 Mübarek Vatansever %48 Zillet Hain

Şehmuz tarafından 09.02.2019 23:25:15 tarihinde yazılmış
Ben Size Birileri nin Değil Dava nın Adamı Olun Dedim................

Nadir tarafından 09.02.2019 22:57:34 tarihinde yazılmış
50 yıldır Türk milliyetçiliği kontrol altında. itin kuyruğu gibi ne uzadı ne kısaldı .. Amaç neydi.. Birilerinin Türk Milliyetçiliğini kontrol altına alıp %8-17 bandında tutmaktır. 50 yıldır iktidarların payandasıdır. Hep birileri türk milliyetçiliğini kontrol altına almıştır. Üzeyr Garihin şeyhi küçük hüseyin efendinin TÜRKEŞ ile ilişkisi 50 yıldır aydınlatılamamıştır. Tamam kişilik olarak bazı güzel şeyler yapmış olabilir. 1980 öncesinde ülkücüler safında ön taraflarda mücadele eden birinin evladı olabiliriz. Çocukluğumuz gençliğimiz ülkücü marşlarıyla geçmiştir. Ama bu sorgulamayı geçmişte neler olduğunu sorgulamamıza engel değildir. Türkeş siyonist zihniyetteki yönetimleri hep desteklemiştir. Türkeş Türk milliyetçiliğini kontrol altında tutmuşdur. İTİN KUYRUĞU GİBİ milleyetçilik fazla uzayıp kısalmamış hep çözüm noktası.. ve her kapıyı açan tabiri caizsse İNGİLİZ anahtarı olmuştur. Türkeşten sonra görevi alan DEVLET Bahçeli TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ KONTROL ALTINDA Tutma ve siyonist zihniyetteki sağ ve sol yönetimlere payanda olma ve destekleme fonksiyonunu ve misyonunu çok iyi yapmaktadır. Kendisini TEBRİK ederiz. TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ kontrol ve denetim altında tutulmaya devam ediliyor.. Bu kafayla devam edilirse ,,, Nice 50 yıllarda da kontrol edilmeye ve bu dar bant aralığında tutulmaya, Siyonist zihniyetteki yönetimlere payanda olmaya devam edecektir. Yorumu okuyup aklından nahoş kelimeler geçirenler AYNAYA bakıp kendilerine söylemiş olsunlar

Saricamli tarafından 09.02.2019 19:56:51 tarihinde yazılmış
BELEDIYE BASKANI MECLIS UYESI VE MUHTAR SECIYORUZ DEVLETIN BEKASI HORTUMCU OLMUS SIZDE ONA CANAK TUTUN DAHA DUNE KADAR ZURIYETINE SOZ EDEN RTE SIMDI ITIFAK KURUN BU SECMEN SALAK DEGIL... GERCEK ULKUCULER SIZE SANDIKDA ŞAMARI VURUR MERAK ETMEN.

Osrktn Tyyre tarafından 09.02.2019 19:37:24 tarihinde yazılmış
50 Yılda bu ülkeye 50 kuruşluk faydanız oldu mu acaba ? Yiyin için el öptürün gezin.Başka birşey yaptığınız yok. Aklıma gelmişken uzmanlık alanınınız haline gelen iktidar yalakalığını da unutmayalım.

de get tarafından 09.02.2019 19:28:20 tarihinde yazılmış
hep aynı nakarat..karın doyurmuyor..!varsa yok shdp hdp...e sen niye pkaka kadar tehlikeli gördüğün akp ile el ele kol kol kola girdin??madem hdp yi beka sorunu görüyorsun hükümet meclis çoğunluğu sizde de değil mi?kapatıverin hdp yi de göreyim yüreğinizi!! ama yok..ekmeğniniz, milletek kandırma siyasetinizi, altın yumurtlayan tavuğunuzu keser misiniz!!!!

Erman Alınç tarafından 09.02.2019 17:32:29 tarihinde yazılmış
Sarıçam ilçemizde bulunan Adana BTÜ isminin Alparslan Türkeş olarak değiştirilmesi yerinde ve isabetli bir karar, ancak üniversitenin karşısında bulunan çöplük kokusundan insanlar bunalmış durumdalar.

 
 
 
EDİTÖR
Hüseyin BAYRAK
Hüseyin BAYRAK
Siyasiler ve Yalan
YAZARLAR
Yüksel MERT

Elif NİSA

Metin DOĞRUYOL
Metin DOĞRUYOL
Korona Virüs Afişlerde

KONUK YAZARLAR
Hasan TÜLÜCEOĞLU
Hasan TÜLÜCEOĞLU
Pozitivizm ve Dindarlar

Geçerli bir anket yok!

 
İLETİŞİM

İSTATİSTİK
Aktif Ziyaretçi: 
663
Bugün Gelen: 
3930
Toplam Ziyaretçi: 
330855132


Copyright © 2005 - 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
ADANA HABER  İHA Resmi abonesidir. Adana Kız Yurdu, Adana Elit Apart Kız Yurdu, Adana Apart, Adana Kız Öğrenci Yurdu, Sarıçam'da Kız Öğrenci yurdu, kız apart

Bu Sitenin Programlanması
tarafından yapılmıştır.